Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon.

 

Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe. Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě.

 

Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech.

 

Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

 

Od svého vzniku je REVLON PROFESSIONAL synonymem pro inovaci, módu a moderní technologie. Spokojené zákazníky této značky dnes najdete ve více než 100 zemí světa.

Ceník

Cena je včetně mytí, foukání, stylinguCeny se počítají dle délky a hustoty vlasů
Střihod 390,-
Střih k barvě190,-
Barvaod 590,-
Přelivod 690,-
Melírod 590,-
Melír Farmesi Shimmer ton v tonu za suchaod 500,-
Extra hustý a jemný melírod 1190,-
Balayage (prosvětlené sekce + přeliv)od 1390,-
Ombréod 990,-
Ombré + Přelivod 1690,-
Brazilský a Italský keratin – narovnání vlasů na 4-6 měsícůod 1900,-

Masky a doplňky

Olaplex – do barvyod 150,-
Hloubkové ošetření vlasů Revlon Eksperienceod 590,-

v ceně je maska s ampulí, střih, mytí, foukání, styling

Ošetření vlasů Revlon Fabulousod 570,- v ceně je maska, střih, mytí, foukání,

styling