Prodloužení vlasů 

 

Ceník

 

Ve studiu DIVA koupíte nejkvalitnější středoevropské vlasy 1. jakosti se zárukou 3 let, upevněné nejkvalitnějším italským a německým keratinem se zárukou na upevnění spojů 3 týdny.

Součástí je osobní konzultace, kde si vyberete konkrétní vlasy, takže máte záruku, že si vybere tu nejlepší kvalitu.

Jedná se o nejkvalitnější vlasy na trhu k prodlužování a zahušťování vlasů.

Jsou identické s našimi vlasy, lze si vybrat od velmi jemných a lehkých vlasů, až po hrubší vlníté i rovné, ze kterých vybereme ty nejvhodnější zrovna pro Vás.

Evropské vlasy máme pouze z vlastních výkupů, jedině tak můžeme zajistit nejlepší kvalitu vlasů a nabídnout záruku 3 roky.

Evropské vlasy jsou výhodnou investicí pro dlouhodobé prodlužování vlasů, vydrží několik let zdravé a lesklé. Jsou velmi lehké, nenamáhají při prodloužení vlasů vlastní vlasy. Nebarvené pravé evropské vlasy jsou ideální na odbarvení se zachovanou jemností a kvalitou.


Vlasy prodlužujeme metodami micro ring a keratin

Metoda Micro Ring je velmi šetrný a rychlý způsob prodloužení a současného zhuštění Vašich vlasů. Prováděn vždy za studena, bez chemického zásahu do vlasu.

Micro Rings jsou malé kovové kroužky o velikosti 1-3 mm, dostupné v různých barvách, aby co nejlépe splynuly s vašim odstínem vlasů. Kroužky jsou vyplněné protiskluzovou vrstvou, která brání poškození vlastního vlasu či sjíždění nasazovaných pramenů.


Kreatin je aplikace pramenů, která probíhá za tepla, kdy se keratinová hmota zahřeje na teplotu 80°C. Vlasové prameny jsou následně působením tepla spojeny s prameny Vašich vlasů a dochází k vytvoření nenápadného spoje – tenkého válečku. Keratinová hmota je k dostání v různých barvách, aby co nejlépe splynula s vlasy.

Teplota potřebná pro vytvoření spojů, není pro Vaše vlasy nebezpečná. Kulma či žehlička na vlasy dosahují běžně teploty až 220°C!

Za pomocí keratinových kleštiček jsou vytvořeny velmi jemné a téměř nepoznatelné spoje. Pokud je tato metoda prováděna správně a odborníkem, není možnost, aby jakkoli narušila či poškodila Vaše vlasy.


Přibližně po 2-3 měsících (doba závisí na rychlosti růstu Vašich vlasů) je potřeba posunout spoje zpět blíže k pokožce hlavy. Po delší době by mohly být spoje ve vlasech viditelné a pramen, na kterém spoj drží by se mohl přetížit.