Revlon Professional je značka, která nabízí profesionální vlasovou, pleťovou a dekorativní kosmetiku a celkově spadá pod velkou kosmetickou značku Revlon.

Jedná se o firmu, která sídlí v Barceloně. Byla založena v roce 1932 bratry Charlesem a Josephem Revsonovými a Charlesem Lachmanem, který do názvu značky se základem Revson, přidal „L“ ze svého příjmení a odtud pak název Revlon, tak jak jej známe. Firma začala prodávat nejdříve jen prachobyčejný lak na nehty a posléze svůj sortiment rozšiřovala natolik, že je v současné době jedním z největších kosmetických gigantů známá po celém světě.

Revlon Professional nabízí přípravky na péči o vlasy, styling, barvení, dekorativní a pleťovou kosmetiku vysoké kvality a dostupné ceny, která je používaná v těch nejvyhlášenějších salonech.

Tato značka zaručuje inovativní a módní kosmetiku vyrobenou s pomocí těch nejnovějších technologií a za spolupráce uznávaných profesionálních kadeřníků a kosmetiček.

Od svého vzniku je REVLON PROFESSIONAL synonymem pro inovaci, módu a moderní technologie. Spokojené zákazníky této značky dnes najdete ve více než 100 zemích.


Ceník kadeřnictví

Cena je včetně mytí, foukání, stylingu Ceny se počítají dle délky a hustoty vlasů
Střih od 390,-
Střih k barvě 190,-
Barva od 590,-
Přeliv od 690,-
Melír od 590,-
Melír Farmesi Shimmer ton v tonu za sucha od 500,-
Extra hustý a jemný melír od 1190,-
Balayage (prosvětlené sekce + přeliv) od 1390,-
Ombré od 990,-
Ombré + Přeliv od 1690,-
Brazilský a Italský keratin – narovnání vlasů na 4-6 měsíců od 1900,-
 Masky a doplňky
Olaplex – do barvy od 150,-
Hloubkové ošetření vlasů Revlon Eksperience od 590,- v ceně je maska s ampulí, střih, mytí, foukání, styling
Ošetření vlasů Revlon Fabulous od 570,- v ceně je maska, střih, mytí, foukání, styling