Permanentní make-up obočí PMU

Instagram a více fotek od Phibrows.eva zde https://www.instagram.com/phibrows.eva/?hl=cs

Permanentní make-up (pmu) – ušetřený čas ráno v koupelně. Obočí je rámem obličeje. Pokud Vám tedy příroda nenadělila perfektní rám, pojďme to spolu změnit.

Pmu obočí se provádí různými technikami podle potřeby a přání klientky. Zákrok má dvě fáze – první aplikaci a za cca 6 týdnů korekci. Pigmenty jsou značky PhiBrows. Výdrž 1-2 roky je individuální a ovlivňuje ji více faktorů (stav pleti, metabolismus, životní styl). Délka zákroku 2-2,5h.

Phibrows microblading – také nazýván jako vláskování. Jde o tetování jednotlivých chloupků obočí, čímž dosáhneme velice přirozeného výsledku. Provádí se speciální čepelkou, kterou je do vrchní vrstvy pokožky aplikován pigment. Microblading je vhodný spíše pro suchou a normální pleť. Cena 4000,- včetně korekce.

Microblading + shading – neboli stínování je doplnění chloupků o vystínovaná místa a obočí tak působí výrazněji. Toto stínování jde provádět buď čepelkou a nebo strojkem. Cena 4500,- včetně korekce.

Powder brows – pudrové obočí. Provádí se strojkem s tenkou jehličkou. Také pracujeme ve vrchní vrstvě pokožky. Stínuje se celé obočí do ztracena (u kořene nosu a v horní části méně výrazné), což vytváří ombre efekt. Vhodné pro všechny typy pleti. Výdrž cca 2 roky. Cena 4500,- včetně korekce.

Objednávky u Evy na tel.: 776268621