Ošetření Malibu C dokáže vlasy znovu restartovat, zbaví je nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad. Vlasy tak budou plné energie, bez zatížení a budou působit zdravějším dojmem. Navíc budou dokonale připraveny k barvení nebo zesvětlování v salonu a ukážou své pravé vlastnosti a barvu. Díky odstranění nánosů minerálů, ale třeba i zbytků silikonů z kosmetiky (což je součástí celé čisticí kúry), dokážou maximálně přijímat kvalitní domácí produkty. 

Jak celé ošetření probíhá? 

Nejprve budou vaše vlasy důkladně několikrát omyty speciálním šamponem od Malibu C. Ten je velmi vysoce čisticí a už tady začíná důkladné ošetření. Šampon z vlasů dostává nánosy silikonů a jiných nerozpustných látek. Následuje aplikace samotného Crystal gelu, který kadeřník zapracuje do pramenů. Poté je potřeba nechat vše působit pod konstantním teplem, aby mohly účinné látky prostoupit hluboko do vlasu. Následuje umytí vlasů šamponem a poté intenzivní hloubková kúra, která se postará o regeneraci vlasů a důkladné uzavření vlasové kutikuly. Vyfoukat a je hotovo! 

Produkty jsou 100% veganské, netestované na zvířatech, neobsahující parabeny, sulfáty, konzervanty, umělé parfemace a pomáhají účinně řešit problémy s vlasy a pokožkou. Klíčová řada Malibu C Wellness Haircare Remedies (Wellness sáčky) je patentované ošetření vlasů a pokožky hlavy na bázi aktivovaných krystalů vitamínu C, a to v té nejčistší a nejúčinnější podobě.

Malibu C přípravky jsou ekologické, nezávadné k životnímu prostředí a 100% veganské z přírodně identických vitamínových krystalů a ingrediencí rostlinného původu.

Sprchování a mytí vlasů ve tvrdé vodě, která obsahuje určité minerály a chemické přísady, může zapříčinit na vlasech nežádoucí reakce a také nepříjemné stavy pokožky. Voda může mít za následek i například:

  • Blednutí barvy
  • Problémy s krytím šedivých vlasů
  • Zašlé blond odstíny
  • Nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky
  • Ztrátu pružnosti vlasů
  • Ztrátu lesku vlasů
  • Zesvětlení vlasů, které „zmizí“ po pár týdnech od návštěvy salonu

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé.